Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Ban za likovanje admin panela I Mujo Simba

Status
Not open for further replies.
Your ID
2622
Players nickname
Diego Kosta
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
May 4, 2024
Time
0000
Proofs
https://imgur.com/a/gHZo7Zw

Dijego Kosta

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
155
Postovanje

Dobio sam ban prije otprilike 7 mjeseca za leakovanje admin panela, na pocetku sam mislio da je neka greška u pitanju jer znam to pravilo i znam koje su sankcije za navedeno, tako da mi je bilo nemoguce da budem kaznjen za to, naravno nisam odmah pravilo unban appeal dok nisam shvatio o cemu se radi...

Naime kada sam bio u administraciji imao sam poseban kanal za dokaze koje snimam i samo sam ja imao pristup tom yt kanalu, kako sam pregledavao kanal uocio sam da na kanalu imam 2 video klipa gdje sam snimao neke dokaze kada sam kaznjavao igraca, u postavkama ta 2 klipa nazalost privatnost videa je bila postavljena na "public" što naravno nisam znao jer mi je uvijek svaki klip bio privatan, shvatio sam da sam zbog toga kaznjen, medjutim zaista nisam imao losu namjeru da prekršim neko pravilo servera, nisam imao namjeru da sherujem to nekom i nesto slicno. I nakon odredjenog vremena i pokusavanja naci mail tog ACC od YT uspeo sam da obrisem video zapis

U mojoj historiji id-a, a sto mozete provjeriti nisam igrac koji krši pravila servera ili nepoštuje ista, prosao je vec odredjen period te sam odlucio da Vam objasnim sta se desilo i da pokušate razumeti situaciju, jer zaista nisam znao za to, nisam znao da je privatnost videa na "public" ostala, mislim da se to moze svakom desiti Kada pregledate zalbu i navedene dokaze zamolio bi vas da u skladu sa situacijom donesete zakljucak i uzmete u obzir tezinu prekršaja, ukoliko Vas budu zanimale neke dodatne informacije naravno da Vam mogu pojasniti. Pristajem i na money wipe . jel mi taj acc jako znaci. i ovakva stvar se nece ponoviti jel mi je mnogo zao hvala.

Sve najbolje i ugodan ostatak dana Discord : malitena
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom