Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Dzuliano Elchapo

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
33
1. Vaše ime IRL: Julio
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: UTC/GMT +02:00
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): od 18:00 do 00:00.
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 6-7 sati.
6. Vaš Discord: miske#4344
7. Vaše ingame ime: Dzuliano Elchapo
8. Vaš ID: 43385
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Zelio bih biti obican admin ali kad bih birao izmedju kuratora crima ili state izabrao bih crime.

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin da ljude koji su novi na serveru da ih uvedem u server i kako dosta ljudi krsi pravila bio bih aktivan da ih rjesim i da vise ne krse pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su to da sam aktivan i volim pomogati drugim ljudima da nauce i strpljiv sam mogu objasniti drugim ljudima sta ih zanima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je kad mi neko prevari i ucini mi nesto zlo.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) Da ali nemam biznis da ga iman prodao bih ga.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ima skola ali se borim sa sa time.


Hvala na citanju moje prijave !
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,550
Odbijeno

Nedavno ste poceli opet igrat samim time prvo povecajte aktivnost pa se prijavite za 14 dana ponovo , ili se prijavite za asistenta administracije za sami pocetak !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom