Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Jale Vice

Player
Player
Joined
Sep 24, 2022
Messages
193
1. Vaše ime IRL: Jakov

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosjek online po danu: 10h

5. Vaš Discord: jale.vice

6. Vaše ingame ime: Jale Vice

7. Vaš ID: 26342


Dodatne informacije:

1. Lider za:
The Ballas Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1. Već sam 2 godine na ovom serveru i većinu svog potrošenog vremena na serveru sam proveo u bandama od kojih mi je najdraža Ballas te znam sve sto lider treba znati da bi uspješno vodio organizaciju.

2. Volim raditi akcije pogotovo kad je u pitanju gang.

3. Imam dobro društvo i ljude kraj sebe s kojim bih poboljšao i napravio bolji rp.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. Fokusirao bih se na talačke, 24/7, gs i tako dalje jer mislim da je to najbitnije u bandi i da to oslovljava jednu bandu, takoder bih radio talacke na unikatnim mjestima naravno u dogovoru sa curatorima.

2. Detaljno bih ispitivao svakog tko bi željeo ući u organizaciju jer bih time smanjio kršenje pravila i poboljšao rp u samom gangu ćime bi izbegao warnove na bandu i pokušao drzati bandu uspesno 2 mandata.

3. Preferirao bih odlazak na svaku tajnu te bih isplaćivao bonuse za svaki parašut koji se pokupi.

4. Na talačkim situacijama bih rp-ao sto bolje i ne dozvoljavao nikakvo kršenje niti naj sitnijeg pravila.

5. Surađivao bih sa drugim bandama i organizirao dodatne akcije poput boks mečeva, naravno u dogovoru sa curatorom.


HVALA NA ČITANJU MOJE PRIJAVE I SRETNO SVIMA,
Jale Vice
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
483
Pregled aplikacije u toku!
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
483
ODBIJENO
Razlog: IG kazne​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom