Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Ballas Gang | Maddox Abdurakhimov

Rejected
Status
Not open for further replies.

Maddoxxx.exe

Player
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
75
Informacije

1. Vaše ime IRL :
Milan
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 7h
5. Vaš Discord : awdssw
6. Vaše ingame ime : Maddox Abdurakhimov
7. Vaš ID : 48859

Dodatne informacije

1. Lider za:
The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje).


1) Ja Maddox voleo bih postati lider The Ballas Gang zbog toga sto sam strastveno posvećen njenom uspehu i dobrobiti članova. Verujem da je ova organizacija važan deo naše zajednice i želim da je vodim ka većoj stabilnosti, uspehu i poštovanju unutar našeg okruženja.

2) Imam jasnu viziju kako bi banda trebala da se razvija i raste u budućnosti. Moj cilj uključuje koriscenje drugacijih nacina za obuku članova, jačanje veza sa drugim bandama radi podrške i saradnje, kao i uspostavljanje zajednickih interesa.

3) Posedujem iskustvo i veštine koje su potrebne za efikasno vođenje ove bande. Moje prethodno iskustvo u sličnim situacijama, kao i veštine u vođenju, komunikaciji, rešavanju problema i donošenju odluka, omogućavaju mi da lagano upravljam clanovima i ostvarujem ciljeve.

4) Kao lider bih radio slozno sa svojim clanovima, nebi bilo nikakve svadje ili bilo cega, sloga bi bila najbitnija u organizaciji.





3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Važno je da svaki član organizacije jasno razume svoj cin i obaveze koje treba da radi (To može uključivati obavljanje specifičnih zadataka i odgovornosti za svakog člana).

Fokusirao bih se da budemo najaktivnija organizacija, kako na IC eventima tako i na OOC eventima.

Imao bih sistem obuka da bih naucili nove clanove bande kako treba da se ponasaju i ophode, tako bih maksimalno pobljsao roleplay.

Clanovi bi dobijali rank-up i bonus po zasluzi da bi dobili vecu motivaciju za daljim radom.

Organizovao bih evente poput drzavnih org (ng,lspd...) kako bih vise uzivali u roleplay-u i pokazali kako je sa druge strane.

Saradjivao bih sa drugim kriminalnim org da bih pokazali dominaciju u gradu.

Podelio bih organizaciju na vise delova i u svakom tom delu bi svako radio svoj posao.

Clanove bih maksimalno aktivirao da bi pokazali da smo najjaca banda u gradu.

Vise bih se fokusirao na RP ali bih isto tako imao jako dobru Turf ekipu koja bi zajedno sa mnom probala da uzme sezonu.

Posto sam primetio da je malen broj ljudi koji robaju po autoputu, zbog toga bih vise aktivirao bandu na tim predelima.

Dosta bih aktivirao bandu na pomorskoj bitci.




Rankovi:
1. Suspend
2. New Member

3. Mini Balla
4. Balla
5. Ghetto Team
6. Drug Lord
7. Graffiti Team
8. Grafiti Team Leader
9. Turfer
10. O.G.
11. Real Balla
12. Co-Leader

13. Leader
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
547
Informacije

1. Vaše ime IRL :
Milan
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 7h
5. Vaš Discord : awdssw
6. Vaše ingame ime : Maddox Abdurakhimov
7. Vaš ID : 48859

Dodatne informacije

1. Lider za:
The Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje).


1) Ja Maddox voleo bih postati lider The Ballas Gang zbog toga sto sam strastveno posvećen njenom uspehu i dobrobiti članova. Verujem da je ova organizacija važan deo naše zajednice i želim da je vodim ka većoj stabilnosti, uspehu i poštovanju unutar našeg okruženja.

2) Imam jasnu viziju kako bi banda trebala da se razvija i raste u budućnosti. Moj cilj uključuje koriscenje drugacijih nacina za obuku članova, jačanje veza sa drugim bandama radi podrške i saradnje, kao i uspostavljanje zajednickih interesa.

3) Posedujem iskustvo i veštine koje su potrebne za efikasno vođenje ove bande. Moje prethodno iskustvo u sličnim situacijama, kao i veštine u vođenju, komunikaciji, rešavanju problema i donošenju odluka, omogućavaju mi da lagano upravljam clanovima i ostvarujem ciljeve.

4) Kao lider bih radio slozno sa svojim clanovima, nebi bilo nikakve svadje ili bilo cega, sloga bi bila najbitnija u organizaciji.





3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Važno je da svaki član organizacije jasno razume svoj cin i obaveze koje treba da radi (To može uključivati obavljanje specifičnih zadataka i odgovornosti za svakog člana).

Fokusirao bih se da budemo najaktivnija organizacija, kako na IC eventima tako i na OOC eventima.

Imao bih sistem obuka da bih naucili nove clanove bande kako treba da se ponasaju i ophode, tako bih maksimalno pobljsao roleplay.

Clanovi bi dobijali rank-up i bonus po zasluzi da bi dobili vecu motivaciju za daljim radom.

Organizovao bih evente poput drzavnih org (ng,lspd...) kako bih vise uzivali u roleplay-u i pokazali kako je sa druge strane.

Saradjivao bih sa drugim kriminalnim org da bih pokazali dominaciju u gradu.

Podelio bih organizaciju na vise delova i u svakom tom delu bi svako radio svoj posao.

Clanove bih maksimalno aktivirao da bi pokazali da smo najjaca banda u gradu.

Vise bih se fokusirao na RP ali bih isto tako imao jako dobru Turf ekipu koja bi zajedno sa mnom probala da uzme sezonu.

Posto sam primetio da je malen broj ljudi koji robaju po autoputu, zbog toga bih vise aktivirao bandu na tim predelima.

Dosta bih aktivirao bandu na pomorskoj bitci.




Rankovi:
1. Suspend
2. New Member

3. Mini Balla
4. Balla
5. Ghetto Team
6. Drug Lord
7. Graffiti Team
8. Grafiti Team Leader
9. Turfer
10. O.G.
11. Real Balla
12. Co-Leader

13. Leader
MILAN LEPIR AAAA MILAN LEPIR AAAA
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
476
Pregled aplikacije u toku!
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
476
ODBIJENO
Razlog: Toksičnost na forumu + banovan sa GRP discorda za: Inappropriate behavior

Pogrešna odluka curatora! - Podnesite novu prijavu
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom