Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved DOXING+IRL TREATHENING+GP 3.1+GP 3.2 | ID 14017

Status
Not open for further replies.
Your ID
46271
Players nickname
Maddox Exequiel
Suspect ID
14017
Date of violation
May 1, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=YFO4hhqsSRw

Maddoxxx.exe

Player
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
78
Doziveo sam strasnu uvredu, pretnju i odavanje mojih licnih informacija od datog ID 14017.
Prvi dokaz:
Jasno se vidi pocetak situacije i kako mi izgovara:”jebem li ti sve mrtvo”.
Dugi dokaz: Watch psovanje sramota | Streamable Jasno se vidi kako mi govori ruzne stvari i psuje moju porodicu.
Treci dokaz: Watch okokokok | Streamable Jasno se vidi kako govori mesto (drzavu) u kojoj zivim i preti mi da ce da dodje i da mi ”Porobi sve zivo??”
 
Last edited:

Maddoxxx.exe

Player
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
78
Doziveo sam strasnu uvredu, pretnju i odavanje mojih licnih informacija od datog ID 14017.
Prvi dokaz:
Jasno se vidi pocetak situacije i kako mi izgovara:”jebem li ti sve mrtvo”.
Dugi dokaz: Watch psovanje sramota | Streamable Jasno se vidi kako mi govori ruzne stvari i psuje moju porodicu.
Treci dokaz: Watch okokokok | Streamable Jasno se vidi kako govori mesto (drzavu) u kojoj zivim i preti mi da ce da dodje i da mi ”Porobi sve zivo??”
postovana administracijo posto koristim AMD software ja clipam na bind ctrl+shift+s , sve slojeve uvek snimam zbog evenata. Isto tako koliko znam i da nemam sve slojeve nebi trebao da dobijem ban jer se svi slojevi trebaju snimati na eventima turfovima itd za ovakvo nesto ne trebaju.
 
Last edited:

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
913
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam prihvatit ovu zalbu
  • ID 14017 dobit ce kaznu za G.P. 3.2
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom