Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
40698
Players nickname
David Trisic
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Apr 20, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/R63I7TK

David Trisic

Player
Player
Joined
Dec 28, 2023
Messages
60
Postovana administracijo kao i bivse kolege, pre oko 13 dana sam dobio ban za prekrseno pravila G.P.4.1,
Ja sam samo bio clan ilegalnog discord servera( meni je taj server predstavljen na drugaciji nacin)
Nikad se nisam razumeo u Generalna Pravila, te nisam znao da to nije dozvoljeno!
U proslim unban appealovima sam napisao da nisam znao da je ilegalan sto je istina, ali ja nisam u tom trenutku znao da ne smem ni da budem na ilegalnom discord serveru, posto pravilo glasi Igrači ne smiju imati nikakvu vrstu softvera koji daje bilo kakvu prednost. (Onemogućavanje djelovanja droge, hakova, botova itd.), gde ja tu ne vidim kako sam ja TO pravilo prekrsio!
Kajem se zbog ovog pocinka te svaki put kada mi appeal bude odbijen, budem iskreno tuzan i kajem se sto sam ikada ulazio na discord servere!
Ako je potrebno mozete uraditi PC Check, gde sam 100% siguran da necete naci nista ilegalno na mom racunaru!
Mnogo mi je stalo do ovog projekta gde tugujem svaki dan kad pogledam unban appeal rejected!
Na ovom divnom projektu sam stekao mnoge prijatelje, dok sam bio administrator servera sam neke koji su krsili pravila i unistavali tu caroliju Grand Roleplaya kaznio! Volim da igram na ovom projektu svaki dan sa svojim dragim prijatelja koje sam upoznao na istom!
Dragi Mujo ili Abrahame cak pa i ostali clanovi administracije, voleo bih da me saslusate kako preko appeala, tako i preko poziva ili na bilo koji drugi nacin ako je moguce!
Mogu slobodno bez ikakve premisli da vam kazem da nikada vise necu uci ni na kakav discord server sa skinovima za puske, custom mape, stvari...
Samo zelim da uzivam u projektu kakav zapravo i jeste, gde bih vas iskreno zamolio da me ne rejectate po vec koji put, posto kao pre navedeno svaki put sam sve tuzniji i tuzniji...Dok pisem ovo polako mi krecu suze zbog toga sto ne mogu da vidim svoje prijatelje, i odlican community kakav postoji na Grand Roleplay Serveru!
Hvala na citanju mog unban appela, voleo bih da ga detaljno pregleda te me ozbiljno shvatite da tugujem svaki dan!
Veliki pozdrav od bivseg Administratora David Trisic, sadasnjeg ponosnog igraca Grand Roleplaya!


Hvala na citanju! Uzivajte!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom