Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2318
Players nickname
Jelenica Shababs
Suspect ID
43072
Date of violation
Mar 28, 2024
Time of violation
19:40h
Proofs
https://streamable.com/k87suw

JS€

Player
Player
Joined
Mar 30, 2023
Messages
181
Sve u povu,

Reportao sam doticnog da je bio pre vremena u krugu, gde je nakon toga i izasao, leavo krug.
Nakon toga otisao je F1 i opet usao u krug, nakon sto sam ja umro na informalu, pa prilazem pov gde ga isti covek ubija koji pre toga leavo krug.
Takodje prvi put je usao u 19:40h, a drugi put u 19:44h

Off-topic da bude kaznjen !

pov prijatelja : Watch brando gagic | Streamable
 
Last edited:

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
jebem i tebe i tajlera i celu vendetu akacuki brigaru i sve korumpirane familije koje se kurce pa posle placu na forumu . ubili ste me pa sam oziveo posto me drugar podignuo izsao iz kruga i usao ponovo imam pov i od toga . dostavicu kao dokaz sve. Uzivajte sa krsenjem pravila pa kacite.
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
721
jebem i tebe i tajlera i celu vendetu akacuki brigaru i sve korumpirane familije koje se kurce pa posle placu na forumu . ubili ste me pa sam oziveo posto me drugar podignuo izsao iz kruga i usao ponovo imam pov i od toga . dostavicu kao dokaz sve. Uzivajte sa krsenjem pravila pa kacite.
Ne moguce se vratiti 2puta u zonu ako ispadnes samo ako uradis f1 kao sto ti radis
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
SAD CEMO DA VIDIMO KOLIKA JE KORUMPIRANOST PRISUTNA POSTO STE VI MENE UBILI U KRUGU PA ME PRIJATELJ PODIGNUO I NISAM STIGAO DA IZAJDEM IZ KRUGA
 

Kiko Smith

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
290
SAD CEMO DA VIDIMO KOLIKA JE KORUMPIRANOST PRISUTNA POSTO STE VI MENE UBILI U KRUGU PA ME PRIJATELJ PODIGNUO I NISAM STIGAO DA IZAJDEM IZ KRUg
Oprostise na 60 dana dragi moj brandolino gagic uzivaj u tvojim ljepim 60 dana na majami usao si 2 puta u krug sledi ti kazna 😀
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
E ovako administracijo prvi su poceli da pucaju po meni od mape studio kad sam proleteo helijem iznad njih a sad placu ovde po forumu. Sve sam pove dostavio imam jos neke ako budu potrebi. Nisam mogao fizicki da izadjem iz kruga jer sam bio mrtav 2 puta od strane familije brigada koja konstanto krsi pravil grada a vec jedna familija im je bl. Zelim samo da se dobro pogleda sve i presudi pravedno. Hvala
 

djoksi2

Player
Player
Joined
Sep 19, 2022
Messages
31
E ovako administracijo prvi su poceli da pucaju po meni od mape studio kad sam proleteo helijem iznad njih a sad placu ovde po forumu. Sve sam pove dostavio imam jos neke ako budu potrebi. Nisam mogao fizicki da izadjem iz kruga jer sam bio mrtav 2 puta od strane familije brigada koja konstanto krsi pravil grada a vec jedna familija im je bl. Zelim samo da se dobro pogleda sve i presudi pravedno. Hvala
ja ovde ne vidim 3 IDa koja te pucaju vidim samo tebe da si prvi poceo da pucas
a realno to sto si radio BA kako bi uso opet na inf je bass jadnooo
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
Da ste me pustili da izadjem a ne da me ubijate 3 puta nebi uradio ba jer je fizicki bilo neizvodljivo da ne budem u krugu. Ja nisam poginuo i dao sam sebi za pravo da se vratim da odigram informal. Posto igram po ceo dan evente i necu da mi vi nebitni ljudi to uskratite.
 

djoksi2

Player
Player
Joined
Sep 19, 2022
Messages
31
Da ste me pustili da izadjem a ne da me ubijate 3 puta nebi uradio ba jer je fizicki bilo neizvodljivo da ne budem u krugu. Ja nisam poginuo i dao sam sebi za pravo da se vratim da odigram informal. Posto igram po ceo dan evente i necu da mi vi nebitni ljudi to uskratite.
ko si ti da dajes sebi za pravo, na prethodnim zalbama koliko vidim ti si dosao i poceo da pucas po njima bez razloga i onda kad te neko ubije u zoni onda places i bag abusas
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
312
To je sve pocelo od studija od kad ste me ubili pre eventa ima sve u povima tako da se opusti i nek admin odluci sta sta ce da uradi samnom po tom pitanju. Ja sam znam da ti event neces uzeti dok sam ja u ovom gradu. Uzivaj sad
 

djoksi2

Player
Player
Joined
Sep 19, 2022
Messages
31
To je sve pocelo od studija od kad ste me ubili pre eventa ima sve u povima tako da se opusti i nek admin odluci sta sta ce da uradi samnom po tom pitanju. Ja sam znam da ti event neces uzeti dok sam ja u ovom gradu. Uzivaj sad
ne znam brate ne shvatam te ozbiljno iskreno i evo sabiram ljudima bonuse za evente pa ne vidim iskr da se razlikuju nesto od kad si poceo da nas rdmas
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom