Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Neadekvatno Ponasanje + G.P. 6.9 + G.P. 3.1 | 39013

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39471
Players nickname
Miha Vaske
Suspect ID
39013
Date of violation
Mar 26, 2024
Time of violation
23:46
Proofs
https://youtu.be/Oihu7j2yNe0

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
153
Pozdrav,

Zalim se na igraca ID:39013 za Neadekvatno Ponasanje + G.P. 6.9 + G.P. 3.1
Dolazimo mi na podmornicu i on djevojci kaze da joj je ispala "sisa", a meni kaze da mi se "digo"
+ posle ovoga svega kaze meni da sam "retardiran". Molim da se ovakvo neprimjereno ponasanje najstrozije kazni,
jer mislim da ovakvo ponasanje nije uredu, jer sta bi bilo kada bi se svi ovakvo ponasali i omalozavali jedni druge?



Zamolio bih samo ako nije problem da zalbu pregledaju Senior Admini, Hvala!

source.gif
 
Last edited:

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
291
Al svakako ja sam retarde rekao po ic igric ne ooc tako da samim tim nisam prekrsio 3.1 a ovo sto sam rekao sto se sprdam sa devojkom jel je znam to nema nikakve veze za neadekvatno ponasanje plus nek okaci ceo pov a ne da sece
 

Filip Filds

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
209
Al svakako ja sam retarde rekao po ic igric ne ooc tako da samim tim nisam prekrsio 3.1 a ovo sto sam rekao sto se sprdam sa devojkom jel je znam to nema nikakve veze za neadekvatno ponasanje plus nek okaci ceo pov a ne da sece
cone znas i sam sto ce biti?
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
137
e moj ti sta ti kacis
Pozdrav,

Zalim se na igraca ID:39013 za Neadekvatno Ponasanje + G.P. 6.9 + G.P. 3.1
Dolazimo mi na podmornicu i on djevojci kaze da joj je ispala "sisa", a meni kaze da mi se "digo"
+ posle ovoga svega kaze meni da sam "retardiran". Molim da se ovakvo neprimjereno ponasanje najstrozije kazni,
jer mislim da ovakvo ponasanje nije uredu, jer sta bi bilo kada bi se svi ovakvo ponasali i omalozavali jedni druge?



Zamolio bih samo ako nije problem da zalbu pregledaju Senior Admini, Hvala!

source.gif
jos sta ti kacis
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
  • Dostavite POV cijele situacije.
  • Na nijednoj od vaših perspektiva snimanja (POV) ne uočavamo niti početak niti završetak opisane situacije. Ljubazno vas molimo da nam dostavite snimke koje obuhvaćaju cjelokupni tijek događaja kako bismo mogli adekvatno postupiti u vezi s kažnjavanjem dotičnog igrača.
Imate 12 sati da ispravite ove greške
 

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
153
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
  • Dostavite POV cijele situacije.
  • Na nijednoj od vaših perspektiva snimanja (POV) ne uočavamo niti početak niti završetak opisane situacije. Ljubazno vas molimo da nam dostavite snimke koje obuhvaćaju cjelokupni tijek događaja kako bismo mogli adekvatno postupiti u vezi s kažnjavanjem dotičnog igrača.
Imate 12 sati da ispravite ove greške
Ahhahahaha ala si ti korumpiran druze, al bukvalno vidi se na svakoj zalbi kojoj uzmes. Cega ba duzi POV????? Pa nije radio G.P. 6.15 pa da mi trazis duzi POV
 

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
153
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za podnošenje žalbe
  • Dostavite POV cijele situacije.
  • Na nijednoj od vaših perspektiva snimanja (POV) ne uočavamo niti početak niti završetak opisane situacije. Ljubazno vas molimo da nam dostavite snimke koje obuhvaćaju cjelokupni tijek događaja kako bismo mogli adekvatno postupiti u vezi s kažnjavanjem dotičnog igrača.
Imate 12 sati da ispravite ove greške
Nisi SENIOR sto uzimas zalbu??? Koliko para si dobio za ovo sto radis?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom