Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Matija Jablan

Player
Player
Joined
Aug 6, 2023
Messages
43
1. Vaše ime IRL: Matija
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosek online po danu: 4-5h
5. Vaš Discord: prof.dr.jablanovic
6. Vaše ingame ime: Matiija Mikhailov
7. Vaš ID: 16937

Dodatne informacije

1. Lider za The families

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?


Smatram da sam dovoljno sposoban da vodim organizaciju pogotovo bandu zbog iskustva i poznavanja svih pravila i zato sto imam spremne moje ljude koji bi mi u tome pomogli

od pocetka je moj rp- bio u crime-u gde moj role play bio mnogo zabavan takodje sam bio i HC u nekim org tako da sam imao dosta iskustva sa vodjenjem bande ali ovom prilikom se prijavljujem za lidera jer smatram da sam spreman za takvu stvar

Takodje voleo bih postati lider zato sto mi se svidja HQ jedan od najlepsih i ima mnogo rp-a koji mi se mnogo dopada, ukoliko bih postao lider ove posebne bande mislim da bi pravio veliki rp a i mislim da bi pravio veliki problem drzavnim organizacijama.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji
.
Forsirao bi evente poput talackih , gunstore, prodavnica i fz

Fokusirao bih se takodje na tajne, kako bih sto vise municije dobio i pomogao organizaciji
svaki odlazak na tajnu bi imao bonus

Postavio bih vodju ekipa poput vodja gheta, vodja grafita , vodja turfova i oni bi usmeravali i komandovali sta treba da se radi to bi naravno bili ljudi koji su tugo u ovome

Zahtevao bih 6 godina u gradu,takodje bih zahtevao malo vise poznavanja pravila kako bih pravio sto bolji rp

Izdavao bih novcane nagrade clanovima koji se trude i zalazu za band
RANKOVI:

1. Suspendovan

2. Newbie

3. Loyal member

4. Baby Families

5. Gheto cleaner

6. Grafitero

7. Grafitero leader

8. Gheto clean leader

9. Turfer

10. O.G

11. CONSIGLIERE

12. ZAMENIK ZELENE GLAVE


13. ZELENA GLAVA
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Odbijeno!

Igrač povukao aplikaciju!

ZATVORENO!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom