Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
60
1. Vaše ime IRL
Amir
2. Vaše godine
16
3. Vremenska zona
GMT +1
4. Prosjek online po danu
5-6h
5. Vaš Discord
amirluxury
6. Vaše ingame ime
Amir Luxury
7. Vaš ID
35525
Dodatne informacije

1. Lider za SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Ovim putem zelim izraziti svoj snazan interes za poziciju lidera SAHP-a. Imam iskustvo u organizacijama (FIB, SAHP, Vlada). Edukacija koju sam stekao u drugim drzavnim organizacijama dodatno je ucvrstila moje razumevanje i sposobnosti u sprovodjenju pravila. Ja sam uvijek zelio red, rad, disciplinu i naravno postovanje.

Veoma sam motivisan sto se tice pozicije lidera jer sam stekao dovoljno znanje i iskustvo da odrzavam red i mir u organizaciji i tako van nje. Spreman sam preuzeti ulogu lidera SAHP-a, sa odgovornoscu za sve sto se desava u sastavu organizacije. Radujem se prilici da dam doprinos zajednici kojoj sluzimo

Veliki fokus će takođe biti upret novim igračima koji će biti obučavani da postanu članovi San Andreas highway patrole gde će naučiti sva roleplay pravila i doprineti kvalitetu projekta. Sa ljudima koji više znaju RP će biti bolji.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Planirao sam dovesti ovu organizaciju na najvisi nivo moguci. Radio bih regrutaciju svakih 2-3 dana u zavisnosti od broja clanova. Oni koji nisu aktivni vise od 4 dana ,a nisu pisali odsustvo bili bi kickovani i nakon 7 dana imali bi pravo opet se prijaviti. Sekciju GLOBALNI EVENTI na forumu koristio bi time npr. da radimoi suzbijanje droge na raznim ostrvima poput Cayo Perico, ostrva na lijevom autoputu ali naravno i suzbijanje droge u Sandy Shoresu, Paleto Bay-u...

Kao uvijek na oba autoputa ce biti postavljeni autoradari koji ce uhvatiti potencijalne kriminalce ili barem napisati kaznu.
Planirao sam da oformim Inspektor tim koji ce se baviti raznim slucajevima poslije pljacke ako su ostali otisci, snimke sa kamere...

Svakih 7 dana u dogovru sa pripadnicima San Andreas highway patrol bi se odrzao sastanak. U kojem bi bili podjela bonusa, razgovor kome sta smeta, odgovara, problemi koji su bili protekle sedmice.

Svako malo odrzavao bih treninge, ATJ Team imao bih treninge za talacke situacije, pljacke prodavnice...
AIR Force imao bih treninge voznje zrakoplovom tako da bi moramo pratiti jedan helikopter i jvaljati na motorlu lokaciju istog kuda prelaze, pridruzuje li im se jos ko
SORE - Offroad Jedninica imala bih treninge pracenja vozila na razna brda kao na Vinewood hillsu...


Ovo bi bio moj izbor sa cinove organizacije:

1 Suspend
2 Sheriff Regrut
3 Sheriff officer I
4 Sheriff officer II
5 Sherif officer III
6 Senior Sheriff


7 AIR-Force Junior | Unit
8 AIR-Force Special | Unit
9 AIR-Force Senior | Unit


10 SORE Junior | Unit
11 SORE Special | Unit
12 SORE Senior | Unit


13 Inspector Junior
14 Inspector Senior


15 Training Chief |HS
16 Major AIR-Force |HS
17 Major SORE | HS
18 Major Inspector | HS

19 Chief Of Major | HC
20 Assistant State Sheriff | HC

21 Deputy State Sheriff | HC
22 State Sheriff | Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom