Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Laki Randjelovic

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
27
1. Vaše ime IRL: Lazar
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 3-4h radnim danima, 5 sati vikendom
5. Vaš Discord: Лазар#7882
6. Vaše ingame ime: Lazar Randjelovic
7. Vaš ID: 31268


Dodatne informacije



1. Lider za: San Andreas Highway Patrol



2.
Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Zelim videti kako je to biti lider neke posebne organizacije poput SAHP. Od kad sam usao u ovaj server prva organizacija mi je bila SAHP pa sam je i zavoleo i zagotivio.
-Zelim voditi ovu organizaciju zato sto imam puno iskustva u drzavnim organizacijama. Uvek sam bio odgovoran i imao bih svoje kolege koje bi mi pomogle sa vodjenjem organizacije.
-Posao Lidera SAHPA je veoma odgovoran i zanimljiv. Uvek cu biti spreman da poslusam savete svojih Curatora i uradim sta je potrebno da doprinesem RolePlay-u servera.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Uveo bih A.T.J team. Jedinica koja je specijalno obucena i spremna da zastiti ovaj grad od kriminala.

-Regrutacija-
cesto bi se organizovala, svako bi mogao da udje ko zna pravila, da mu je cist dosije i da ima dovoljan broj godina u gradu.

-Svi bi se lepo ponasali, ne bi se krsila pravila, toxicnost bi bila strogo kaznjavana i svi bi se lepo slagali i postovali,

-Uvek
se koristili policijski kodovi sto bi doprinelo povecanju kvaliteta RP-a, svako ko ne bi koristio kodove, bio bi vracen na obuku.

-Uveo bi svakom ranku da koristi auto prilagonjen njegovoj jedinici ( A.T.J, Inspektori, Instruktori itd...)

-Radarska kontrola bi bila prostrana sirom grada. (Paleto Bay i Sandy Shores-u)



Činovi:

1. Suspend
2. Sheriff na Obuci
3. Sheriff Officer I
4. Sheriff Officer II
5. Sheriff Officer III
6. Saobracajas
7.Visi Saobracajas
8.Mladji Inspektor
9.Insektor
10.Visi Inspektor
11.A.T.J regrut
12.A.T.J I
13.A.T.J II
14. A.T.J III
15. Mladji instruktor
16.Instruktor
17.Zamenik Vodje instruktora
18.Zamenik Glavnog inspektora
19.Zamenikk Vodje A.T.J teama
20.Vodja Instruktora
21.Glavni Inspektor
22.Vodja A.T.J teama
23.Narednik
24.Komandir
25.Kapetan
26.Major
27.Pukovnik
28.Assistent Drzavnog Sheriffa
29.Zamenik Državnog Sheriffa
30.Drzavni Sheriff


Hvala na citanju moje prijave i srecno drugim kandidatima!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom