Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
306
Informacije

1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5-6h
5. Vaš Discord: akulce
6. Vaše ingame ime: Nani Espada
7. Vaš ID: 14572


Dodatne informacije

1. Lider za.....: EMS (Emergency Medical Services)

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

2.1 Zelim biti leader ove organizacije zato sto mi je EMS bila prva drzavna organizacija na ovom divnom projektu sto automatski znaci da poznajem samu organizaciju i njenu funkciju i potrebu na serveru.
2.2 Znam sva pravila projekta te i njena pravila zbog mojeg nedavnog iskustva kao administrator te njen curator
2.3 Smatram i znam da sam dovoljno sposoban za ovako bitnu i vaznu funkciju i poziciju leadera na ovom projektu zbog mojeg dugorocnog provedenog vremena u njoj gdje sam i bio high commanda.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:

3.1 Regrutacije bi bile redovne te bi na njima provjeravali i ispitvali samo ljudi u koje imam povjerenje te sam siguran da znaju sto rade.
3.2 Nikada nam se nebi desilo da su bolnice prazne unutar radnog vremena
3.3 Rankovi nikada nebi bili dodjeljeni preko veze ili bez zasluge, svatko tko bi to napravio bio bi najstroze kaznjen
3.4 Svako krsenje pravila bi bilo strogo kaznjeno pogotovo ono koje bi dovelo organizaciju u opasnost od warna.
3.5 Aktivnost same organizacije bila bi na nivou, a to podrazumijeva da ce organizacija redovno slati doktore na dogadjaje kao sto su podmornica, nosac aviona, pljacka banke, talacka situacije itd..
3.6 High commanda bi bila iskljucivo odredjena od strane mene kako bi sprjecili bilo kakvo nepravedno davanje rankova
3.7 Komunikacija na samom radiju bi bila smanjena na samo bitne informacije vezane za organizaciju te situacije u kojoj ona sudjeluje
3.8 Svaki sektor bi imao svoju ulogu:
-Laboratorij: Proizvodnja lijekova bi bila redovna isto kao i prijevoz lijekova
-Odeljenje za obuku: Nakon svake regrutacije svim novim clanovima bi bila odrzana obuka od strane pripadnika odeljenja za obuku
-Medicinsko odeljenje: Zaduzeno za lijecenje, vakcinaciju, prodaju zdravstvenog osiguranja, prodaju kompleta prve pomoci.
-Hitna pomoc: Zurno se upucuju na intervencije te pomazu svim ranjenim osobama na podrucju nesrece.


 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,125
Prihvaćeno , intervju će se održati 2.1.2024. godine (utorak) u 20 časova, budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom