Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Marabunta Grande | oakley brutal

Rejected
Status
Not open for further replies.

jan lee

Player
Player
Joined
May 14, 2024
Messages
5
Informacije



1
. Vaše ime u RL: Viktor

2. Vaše godine: 18

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4+ h

5. Vaš Diskord: 3sic_lj

6. Vaše Ingame ime: oakley brutal

7. Vaš ID: 14539



Dodatne Informacije



1.
Lider za : Marabunta Grande



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1
Zelim biti lider Marabunte jer imam dosta iskustva u gang rp-u, dosta sam dugo po gangovima I smatram da je gang rp veoma dinamican I zabavan.
2.2 Umem da upravljam masom ljudi.Imam sve liderske sposobnosti I dosta strpljenja. Napravio bi red u organizaciji koji bi morao da se postuje. Oko sebe imam ljude koji znaju kako jedan gang treba da izgleda I samim tim mislim da bih bio veoma uspesan u tome.
2.3 Zelim da aktiviram gang u svakom smislu. Redovne talacke, pljacke, fz raidovi sa sto vise uspeha. Redovno bi isli na evente. Aktivirao bih I ljude po getu jer je to glavni deo. Saranje grafita, robjanje, pucanje.
2.4 Imam spreman turf team.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1
U organizaciju bi primao samo ljude koji odlicno poznaju pravila. Tako bi smanjiio krsenje pravili unutar organizacije.
3.2 Svoje clanove podsticao bi da rade tako sto bi delio redovne bonuse za aktivne clanove.
3.3 Pored svih evenata neophodno je da gang bude aktivan I po getu, samim tim nikako ne bi izostavljao geto I moja organizacija se ne bi svodila samo na turfove I evente.
3.4 Aktivirao bih graffiti team.
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
625
ODBIJENO
Razlog:
Trenutno ste pod admin kaznom In Game​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom