Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za The Bloods Street Gang | Nikolaa Angel

Rejected
Status
Not open for further replies.

asfsa

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
207
Informacije

1. Vaše ime IRL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosjek online po danu: 5-20H
5. Vaš Discord: nikola120
6. Vaše ingame ime: Nikolaa Angel
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije 1. Lider za...The Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Zato sto smatram da sam dosta prosao kroz ovih godinu dana skoro i da znam jako dobro sta smem sta ne smem i kako ide sve posebno oko bandi i ostalih org. Prosao sam niz svaku organizaciju i znam dosta stvari oko liderstva i jako dobro znam sva pravila sto se odnose za lidera i bande. - Odavno zelim imati neku bandu jer sam odavno u kriminalu. Zelim voditi odavno bandu bio sam co-lider ali nikada lider i volio bih to. Naravno bilo bi sve na nivou i bila bi banda do vrha. - Naravno i kao i svakom zelja mi je da imam odlicnu turf ekipu sa kojom bih voleo da naravno uzmem turf sezonu sto je zelja svakom lideru. Ali svakako nije mi to prioritet ali je odavna zelja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Davao bih ljudima posle nekog vremena da se opredele u koji sektor bi hteli da budu.
- Imao bih posebnu graffiti ekipu, koja bi samo radila graffite
. - Imao bih posebnu turf ekipu, koja bih samo turfovala
- Imao bih ekipu koja ce da robuje ljude u getu i koji ce doprinositi bandi sa robovanjem
- Bio bih u savezu sa nekim od bandama jer smatram da nije u redu da budemo u losim odnosima, ipak smo svi prijatelji na neki nacin koji je spojila igrica
- Naravno imao bih i iskusne zamenike koji su me uveli u sve ovo i bili pored mene sve vreme i uveli me u kriminal
- Primao bih likove koji znaju pravila i znaju da se ponasaju i nisu toxic
- Bilo bi minimalno 10godina u gradu da udje neko u org.
 

asfsa

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
207
Informacije

1. Vaše ime IRL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosjek online po danu: 5-20H
5. Vaš Discord: nikola120
6. Vaše ingame ime: Nikolaa Angel
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije 1. Lider za...The Bloods Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) - Zato sto smatram da sam dosta prosao kroz ovih godinu dana skoro i da znam jako dobro sta smem sta ne smem i kako ide sve posebno oko bandi i ostalih org. Prosao sam niz svaku organizaciju i znam dosta stvari oko liderstva i jako dobro znam sva pravila sto se odnose za lidera i bande. - Odavno zelim imati neku bandu jer sam odavno u kriminalu. Zelim voditi odavno bandu bio sam co-lider ali nikada lider i volio bih to. Naravno bilo bi sve na nivou i bila bi banda do vrha. - Naravno i kao i svakom zelja mi je da imam odlicnu turf ekipu sa kojom bih voleo da naravno uzmem turf sezonu sto je zelja svakom lideru. Ali svakako nije mi to prioritet ali je odavna zelja.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Davao bih ljudima posle nekog vremena da se opredele u koji sektor bi hteli da budu.
- Imao bih posebnu graffiti ekipu, koja bi samo radila graffite
. - Imao bih posebnu turf ekipu, koja bih samo turfovala
- Imao bih ekipu koja ce da robuje ljude u getu i koji ce doprinositi bandi sa robovanjem
- Bio bih u savezu sa nekim od bandama jer smatram da nije u redu da budemo u losim odnosima, ipak smo svi prijatelji na neki nacin koji je spojila igrica
- Naravno imao bih i iskusne zamenike koji su me uveli u sve ovo i bili pored mene sve vreme i uveli me u kriminal
- Primao bih likove koji znaju pravila i znaju da se ponasaju i nisu toxic
- Bilo bi minimalno 10godina u gradu da udje neko u org.
povlacim
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom