Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Ballas Gang | stella darkman

Rejected
Status
Not open for further replies.

zaricka_z

Leader
Leader
Joined
Nov 17, 2023
Messages
106
1.Vase ime IRL:Zara
2.Vase godine:17
3.Vremenska zona:GMT+1
4.Vas prosjek: tokom nedelje 5-8 sati , vikendima 20h
5.Vas discord:zaricka07
6Vase in game ime i prezime:stella darkman
7.Vas ID:6770


1.Leader za:The Ballas Gang


2.Zasto zelite biti leader ove specificne organizacije(navesti tri razloga uz objasnjenje)Tragam za prilikom biti leader The Ballas Gang-a jer imam veliku viziju transformacije i znanja nase organizacije u gradu kriminala.Moja profesionalna vizija mi omogucuje pristup vodjenju organizacije da vidim sve sto se tice izazova te bih ih rjesili zajedno i postigli neki napredak u The Ballas Gang-a. Vidjela sam svakakve situacije, koji su mi omogucili da razvijem vrlo dobar spektar vestina koji su potrebni za odlicno vodjenje organizacije kao sto je The Ballas Gang.Prosto se pronalazim u kriminala , a najvise tu u Ballas-e odakle sam i krenula, jer ima dosta akcije te bih volela postat leader ove organizacije , zatim omoguciti svim clanovima da uzivaju u mog smisljenog rp-a sa najboljom ekipom.Nas plan je da radimo sto vise kriminalna dela i postanemo glava grada


Sada cu vam reci kako bi funkcionisala moja organizacija...
Kada govorimo o clanovima, svakom od njih ce se cijeniti rad i trud, te ce im biti dodijeljen bonus za njihovo ulaganje. Svakom novom clanu koji zeli pristupiti organizaciji biti ce postavljena niza pravila sa 15 ili vise pitanja, na kojima ne smije biti vise od 2 greske. Organizacija ce prihvacati samo ozbiljne igrace u RP-u.
Dalke kada smo vec o tome kako ce raditi moja organizacija ja bih malo vise aktivirala grafitti team-a i turfere , jel se u zadnje vrijeme sve to sto manje aktivira sem za slikanje kad je u pitanju aktivnost.


3.Vas savjet za poboljsanje roleplay-a u organizaciji?

-Uspostavit cu saveze s drugim bandama kako bismo zajednicki radili na poboljsanju Roleplay-a, posebno u situacijama poput talaca situacija i sukobne probleme sa policijom , ovo ce otvoriti nove mogucnosti za uzbudljivi i adrenalativniji Roleplay.

-Strogo cu da kaznjavam sve toxicne ljude ili tako zvane doticne osobe koji puno balave,vredjaju se medjusobno i ne postuju se

-Vjerujem u mojoj viziji da cemo svi skupa uspeti sto vise akcija odradit te sklopit saveza da bi radili najludje talacke i pljacke

-Smanjiti Mg u organizaciji

-Pokusavati uzet uvek HC za taolce


RANKOVI:
13. Capo dei Ballas
12. Consligliere
11. Mafioso
10. El Capo
9. Turfer
8. Leader del Team Graffiti
7. Pulitore del Ghetto
6. Soldato
5. Warrior
4. New Boy
3. Dealer
2.Escobare
1. Susspendere


 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
483
Pregled aplikacije u toku!
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
483
PRIHVAĆENO
Čestitamo vam
pozvani ste na interview za leadera koji će se održati sutra (07.05.2024) sa početkom u 19h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
483
ODBIJENO
Razlog: Interview​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom