Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

William Ticmar

Player
Player
Joined
Mar 18, 2024
Messages
4
1. Vaše ime IRL: Lazar
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame: 14:00-22:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 4, 6H
6. Vaš Discord: lazzarr98
7. Vaše ingame ime: William
8. Vaš ID: 49606
9. Želim biti kurator: Crime-a ili State-a Svejedmo mi je.

1. Zašto želite postati admin?
1.Voleo bih biti admin kako bi pomogo igracima na serveru na nacin na koji ne mogu kao igrac i zato zato sto mislim da bih vam pomogao na unapredjenju ovog grada.

2. Koje su vaše prednosti?
2.Moje prednosti su to sto sam aktivan dosta i zato sto imam mnogo prijatelja koji se bave tim i od njih sam ucio vecinu stvari.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
3. Moje najvece slabosti su skola pa nekada sam manje aktivan zbog skole.

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
4. Da spreman sam napustiti zato sto od kada sam osao u ovaj grad prvo sto sam pomislio da je administracija zapravo najbolja zato sto nas ona cuva od mnogih stvari.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
5. Imao sam pre biznise ali trenuto nemam tako da DA.

6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
6. Trenuto ne ali sam vec nagovestio da je moja najveca slabost skola.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,599
Odabrani ste za intervju
Intervju ce se odrazati sutra 05.05.2024 ( NEDELJA ) u 18h na Oficijalnom GRP discordu , budite tada u voice cekaonica i sacekajte vas red!

- Ukoliko bas niste u mogucnost sutra onda mi se u narednih 36h javite u privatni dm na discordu ; dc username : aldin_verstappen !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom