Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Blood Street Gang I Marko Verstappen

Rejected
Status
Not open for further replies.

Marco Verstappen

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
52
1. Vaše ime IRL: Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu:7-10 sati
5. Vaš Discord: kulumov_5
6. Vaše ingame ime:Marko Verstappen
7. Vaš ID:39171

Dodatne informacije

1. Lider za.....The Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1.Dosta vremena igram na ovaj projekat dobro znam kako se rade neke stvari i sta trebam da radim kao lider proso sam skoro sve na ovom projektu i mislim da sam spreman da budem lider organizacije
2.U mom RP zivotu sam bio HC u vecinom Crime i State organizacija znam kako da vodim i sta se radi kao vodja organizacije i zelim da se uprobam u tome
3. Ja imam moju ekipu koja ce mi pomoci da odrzim oba dva mandata i uspesno da vodim Organizaciju.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Prisustvo bi bilo maksimalno na dogadjajima kao sto su tajne radnje, pomorske bitke, pljacke gs/24, talacke situacije, podmornica...
- Svaki rank bi morao da se zasluzi (aktivnost, poslusnost i rad).
- Svake nedelje bi delio rank up-ove i bonuse ljudima koji su zasluzili.
- Talacke situacije bih se trudio da radim uvek na drugim mestima zbog monotonosti koja nastaje kada se vrte 2 ili 3 ista mesta.
- Novi igraci koji udju u moju organizaciju dobili bi obuku od strane visih cinova o nekim osnovnim pravilima koji se stalno krse (prakticno) i o dogadjajima na koje idemo.
- Mislim da banda treba da bude jako organizovana kao npr. za razne dogadjaje, geto akcijanje, talacke situacije, borba protiv policije...
- Ljude koji su toksicni kaznjavao bih suspendom ili kickom.
- Probao bih da napravim savez sa nekom bandom u ostvarivanju boljeg RP-a na talackim situacijama, kao i u samom getu.
- Pokusao bih da pojacam borbu protiv policije sa saveznicima i ostalim clanovima crime organizacije.

Rankovi :

1. Hood Rat

2. Sangre Nueva

3. Cholo

4. Solado

5. Pandillero

6. Grafitero

7. Grafitero jefe

8. Veterano

9. Turfer

10. Sicario

11. Capitano

12. Padrino

13. El Patron



Hvala na citanju i srecno ostalim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom