Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Baka Motorka

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
35
Ja se zovem Baba Motorka dolazim iz malog grada pored mora,ziveo sam kao bogatas ali mi se to obilo od glavu.Jedne kobne noci je grupa mafijasa napala mog oca i ubili ga.Ja sam to saznao tek posle 2 dana i iznervirao sam se.Pozvao sam Djoleta i Sivog oni su dosli G-klasom i krenuli smo u kobni napad.Uhvatili smo ubicu i bacili ga sa litice.Posle toga sam odlucio da sa njima krenem nov zivot u Los Santosu.Kupili smo kucu u bogatom kraju i krenuli svoj zivot.Medjutim Sivi je uzeo kratak odmor a Djole i ja smo se rastali.Ja sam nastavio svoj zivot i kupio kucu u jednom malo siromasnijem naselju.Medjutim Sivi se vratio sa pauze poklonio mi Jugulara i krenuo sam svoj zivot kao bogatas.Tada je Djole uleteo u nas zivot i vratili smo staru ekipu.Ja sam kupio nov auto i sada se srecno vozim sa mojim drugarima.

Ime:Baba
Pol: Muski
Starost:20
Rasa: Crnac
Nacionalnost:Nemac
Mesto rođenja:Berlin
Otac: Jack
Majka: Lana
Težina:72kg
Visina:190cm
Boja očiju:braon
Boja kose: plava
Tetovaže imam na:ruke, noge, glavu, stomak i ledja
Prednosti: Ozbiljan,Hrabar,Uporan,Snalazljiv, (sve resavam na svoju ruku)
Slabost: Nervoza,Tvrdoglav (edited)



1-Baba može pretraživati lice s bilo koje strane osobe.
2-Baba samo ima strah tri puške na glavi (bez straha od dve).
3-Baba se može suočiti u 1v2 situacijom zbog svoje obučenosti i iskustva u drzavnim i kriminalnim organinzacijama!
4-Baba moze da dize nekoga sa kompletom prve pomoci, pljacka, vuce nekoga,dize stvari sa poda, ubacuje ljude u vozilo,pretrazuje nekoga sa oruzjem u ruci(naravno bez pusaka)
5-Baba je stručan u rukovanju svim vrstama oružja zbog svoje snage i iskustva.
6-Baba može voziti vozila do brzine do 70 km/h po off-road putevima.
7-Baba može koristiti sva legalna ili ilegalna oružja zbog svog iskustva o rukovodjenju oružja iz različitih organizacija i kriminalnih radnji!
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,903
Biografija ODBIJENA
Prica mora imati 200+ reci

Pokusajte ponovo za 7 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom