Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8998
Players nickname
Daniel Drlence
Suspect ID
7906 i 28908
Date of violation
Mar 29, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/

Daniel699

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
1
Dobro vece postovani gradjani Los Santosa.


ID 7906 je pocetkom 2023. godine ID-u 28908 prodao polo majicu, svetlece pantalone, jaknu sa majicom i north face jaknu za ogroman iznos daleko veci od realnog putem sistema razmene i na taj nacin su prekrsili G.P 1.7 pravilo i zelim da se kazne za to da snose posledice.


ID 7906 je vec vise puta bio banovan za G.P 1.7 pravilo jednom je odlezao svoju kaznu od 60 dana bez unbana drugi put je unbanovan.

Prva situacija kad nije dobio unban: Rejected - Zahtev za unban
Druga situacija kad je dobio unban: Approved - Ban za GP 1.7 + 1.9 | Relja Shayk

Ovo mu je verovatno deseta ili petnaesta razlicita situacija u kojoj je prekrsio ovo pravilo i poznat je po tome.

Molim vas da to imate na umu kada budete donosili odluku o njegovom unbanu za 1.7 pravilo jer ga je prekrsio puno puno puta i nikad nije prestajao da ga krsi.


S postovanjem,


Vas Daniel Drlence
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
197
Dobro vece postovani gradjani Los Santosa.


ID 7906 je pocetkom 2023. godine ID-u 28908 prodao polo majicu, svetlece pantalone, jaknu sa majicom i north face jaknu za ogroman iznos daleko veci od realnog putem sistema razmene i na taj nacin su prekrsili G.P 1.7 pravilo i zelim da se kazne za to da snose posledice.


ID 7906 je vec vise puta bio banovan za G.P 1.7 pravilo jednom je odlezao svoju kaznu od 60 dana bez unbana drugi put je unbanovan.

Prva situacija kad nije dobio unban: Rejected - Zahtev za unban
Druga situacija kad je dobio unban: Approved - Ban za GP 1.7 + 1.9 | Relja Shayk

Ovo mu je verovatno deseta ili petnaesta razlicita situacija u kojoj je prekrsio ovo pravilo i poznat je po tome.

Molim vas da to imate na umu kada budete donosili odluku o njegovom unbanu za 1.7 pravilo jer ga je prekrsio puno puno puta i nikad nije prestajao da ga krsi.


S postovanjem,


Vas Daniel Drlence

Postovanje Gospodine !

jel ste Danas farbali jaja? ako niste,pa da ofarbate i moja ali sa time da se nisko sagnete !!


ljigavcu jedan,
ja se pitam kako ti znas da sam ja 10-15 puta preksrio pravilo 1.7 i da sam poznat po tome?
od kud tebi to pravo da luptes nesto i da tvrdis da je tako?
ako je netko poznat po G.P 1.6 onda si to ti ljigavcu !


Approved - Ban za GP 1.7 + 1.9 | Relja Shayk

ovo je bila greska Admina i to se jako brzo resilo.
tako da se to uopce ne racuna kao Ban/Unban.


Mozes nam ti rec ako vec znas da sam ja to prodao za ogromnu cirfu, koja je to ta cifra?
inace covjek ko ti sa laznim profilom morao bi da sve zna.. eto kao 15 puta 1.7 :D

ovako da ti pokvarim san danas,
Evion ima za svaku razmjenu dokaz.

Ako je potrebno ja mogu poslati moje dokaze privatno Adminu koj god ce pregledati ovu zalbu.
za koju REALNU cifru je prodato !

tako da gospodine ofarbajte mi jaja kako treba.

Pozdrav tebi !


@Administracija

ja bi vas zamolio da se ovako nesto zabrani.
ako se vec kaci onda da se kaci sa pravim nalogom
a ne sa laznim koji nema nista veze sa tim imenom ili ID-om.
takve zalbu da se odma odbijaju i da se kazne.

(jer samo punu zalbe na forumu i lupetaju gluposti koja nisu potrebna vama da trosite vreme na glupost)


Hvala.
 

Goxy.A

🌹𝕬𝖇𝖉𝖚𝖇𝖊𝖓🌹
Player
Joined
Dec 28, 2022
Messages
217
vi pokusavate smestit nekom ban i tjt
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Jel ovo Coby opet u napadu sa laznih profila pod imenom Daniela Zampe :ROFLMAO: Koliko moras bit iskompleksiran i ljubomoran da kacis ljude zbog ovakvih stvari i tipkas ovakve gluposti po forumu.
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Postovanje Gospodine !

jel ste Danas farbali jaja? ako niste,pa da ofarbate i moja ali sa time da se nisko sagnete !!


ljigavcu jedan,
ja se pitam kako ti znas da sam ja 10-15 puta preksrio pravilo 1.7 i da sam poznat po tome?
od kud tebi to pravo da luptes nesto i da tvrdis da je tako?
ako je netko poznat po G.P 1.6 onda si to ti ljigavcu !


Approved - Ban za GP 1.7 + 1.9 | Relja Shayk

ovo je bila greska Admina i to se jako brzo resilo.
tako da se to uopce ne racuna kao Ban/Unban.


Mozes nam ti rec ako vec znas da sam ja to prodao za ogromnu cirfu, koja je to ta cifra?
inace covjek ko ti sa laznim profilom morao bi da sve zna.. eto kao 15 puta 1.7 :D

ovako da ti pokvarim san danas,
Evion ima za svaku razmjenu dokaz.

Ako je potrebno ja mogu poslati moje dokaze privatno Adminu koj god ce pregledati ovu zalbu.
za koju REALNU cifru je prodato !

tako da gospodine ofarbajte mi jaja kako treba.

Pozdrav tebi !


@Administracija

ja bi vas zamolio da se ovako nesto zabrani.
ako se vec kaci onda da se kaci sa pravim nalogom
a ne sa laznim koji nema nista veze sa tim imenom ili ID-om.
takve zalbu da se odma odbijaju i da se kazne.

(jer samo punu zalbe na forumu i lupetaju gluposti koja nisu potrebna vama da trosite vreme na glupost)


Hvala.
Evione, lupetanje gluposti sa laznih naloga je jedino sto mogu, a administracija im to dopusta. Jer Coby i takvi misevi ne znaju nista drugo vec se skrivat ispred tuđih imena, ocigledno pokazivajuci svoj kompleks i zavist.
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
132
Sugestija administraciji da se igraci sa lazni profila odma banuju,kreirali sh ih do sad x puta i milion zalbi.
Ovo prelazi granice rpa i pretvara se u oc mrznju.
Iz dana u dan lazno prestavljanje,trashtalk prijave na osnovu rekla kazala
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,660
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Transakcija je izvedena na regularan način
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom