Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16929
Players nickname
Luka Pluxury
Administrators nickname
Stefan Whitee
Date
May 16, 2024
Time
19:00
Proofs
...

Luka Verstappenn

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
183
Postovani Mujo i Abrahame,

Obracam vam se sa zabrinutošću u vezi sa ponašanjem admina, Stefana Whitea. Tokom mog iskustva u interakciji s administracijom, primijetio sam nekoliko neobičnih situacija koje izazivaju sumnju u profesionalnosti Stefana Whitea.

Stefan White je u nekoliko navrata donosio odluke i izvodio akcije koje su bile izuzetno neobične. U nekim slučajevima, greške ili potezi koje je napravio nisu se činili kao slučajne ili jednostavne pogreške, već su sugerirali nameru ili nedostatak transparentnosti.

Nadalje, primijetio sam da su neki korisnici koji su bliski Stefanu Whiteu bili povlašteni u određenim situacijama, što sugerira mogućnost nepravednog postupanja.

Ova ponašanja su me zabrinula i smatram da je važno istražiti ove sumnje kako bismo osigurali pošteno vođenje administracije. Stoga vas molim da poduzmete hitne korake kako biste istražili ove situacije, sta zelim reci je da pogledate POV od seniora.

Unaprijed zahvaljujem na vašoj pažnji i brzom djelovanju po ovom pitanju.

S poštovanjem,

Luka
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom