Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Aleksandar Jevtic

State
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
31
Informacije

1.
Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 4-7h
5. Vaš Discord: aleksandarjevtic
6. Vaše ingame ime: Aleksa Vercetti
7. Vaš ID: 45655


Dodatne informacije

1.
Lider za National Guard.
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1. Bio sam deo ove organizacije veoma dugo, skupio sam i vise nego dovoljno iskustva o organizaciji dok sam bio na visim pozicijama Nacionalne Garde. Imam svoje planove za ovu organizaciju koje bi je mogli unaprediti i zelim da dobijem sansu da osetim kako je to biti lider Nacionalne Garde.

2.2. Verujem da imam sve sto je potrebno da jedan lider ima od profesionalnosti do zrelosti. Zelim da poboljsam samu reputaciju ove organizacije jer sam i sam cuo glasine u proslosti da neki ljudi pricaju lose o Nacionalnoj Gardi zbog nekih njihovih gresaka i mana u proslosti.

2.3. Posto sam se nagledao i dobrih i losih stvari tokom svog boravka u Nacionalnoj Gardi u proslosti, uvideo sam sve greske koje su postojale u strukturi, radu i u organizaciji lidera. Ja zelim da iskorenim bilo kakve greske koje su pre postojale ili koje trenutno postoje kako bi organizacija dostigla svoj maksimalan kapacitet.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1. Definitivno bi poradio na komunikaciji izmedju zlanova organizacije i komunikaciji medju drugim organizacijama kako bi izbegli nezeljene greske ili probleme u buducnosti.

3.2. Potrubio bih se da organizaciju i vise pozicije popunim samo iskusnim ljudima. Ljudima koji mogu zapravo ds mi pomognu u uspesnom vodjenju organizacije jer ja smatram da bez timskog rada nema organizacije. Sto se tice novih clanova koji budu pristizali potrudio bih se da pripremim sto bolji program obuke kako bi na najlaksi nacin mogli da im objasnimo kako da izvrsavaju svakodnevne duznosti kao clanovi nacionalne garde.

3.3. Ravnopravnost medju clanovima organizacije bi bila uspostavljena nebitno koji rank, vidjao sam u proslosti da su neki clanovi bilo drugacije tretirani jer su nizi cin. Medjutim ja mislim da svako mora da dobije jednako postovanje kao i svi.

3.4. Potrudili bih se da nema ikakvih problema, ako neki problem nastane onda bi ga resili sto je pre moguce da se nebi proces oduzio i nastao veci problem.

3.5. Radio bih na pravednosti prema ostalim clanovima, sto bi znacilo da oni koji udju u organizaciju ce morati da pocnu iz pocetka nebitno da li su poznanici ili deo familije. Pritom da se nebi desavali konfikti izmedju ljudi oko rankova.

3.6. Primenio bih fleksibilnu strukturu:

30. General
29. Zamenik Generala
28. General Major
27. Brigadni General
26. Pukovnik
25. Major

— VRHOVNA KOMANDA —

24. Kapetan
23. Komandant Vojne Policije
22. Komandant Kobri
21. Zamenik Komandanta Vojne Policije
20. Zamenik Komandanta Kobri

— KOMANDA —

19. Supervizor VP
18. Supervizor Kobre
17. VP Senior Officer
16. VP Officer
15. VP Junior
14. Kobre Specijalista
13. Kobre Snajperista
12. Kobre Operativac
11. Narednik Smene
10. Stariji Vodnik
8. Vodnik
8. Mladji Vodnik
7. Desetar
6. Razvodnik
5. Vojnik
4. Kadet
3. Suspend 12h
2. Suspend 24h

1. Suspend 48h

Srecno svim kandidatima, i hvala na citanju!
 

Stefan Whitee

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
585
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavat 16/05/2024 (cetvrtak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom