Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
55662
Players nickname
Maria Laid
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
May 14, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/MkCFbNz

Maria Laid

Player
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Dobro vece, danas t.e 05/14/2024 sam dobila ban za GP 1.1.
Kad sam pocela da igram na ovom projektu nisam znala za ova pravila, sve sam vremenom naucila. Razlog zasto sam koristila svoj nalog na drugu IP adresu je to sto ja radim po 12h i vise vremena provodim u kancelariji. Posao mi nije zahtevan i vecinom vremena sam slobodna , sto znaci da mogu iskoristit to slobodno vreme u gradu. To je znala moja prijateljica koja je dugo u gradu gde mi je rekla da prijavim sve to( da mi nije rekla ni tad ne bi prijavila, jer kao sto sam rekla nisam znala ni jedno pravilo). Kao sto mozete da vidite u prilozima, ja sam prijavila to na 02/07/2024 i mislila sam da je to to i da je taj problem resen. Nisam znala da trebam dobit odobrenje. Ovo mi je prvi put da sam banovana i ako je potrebno poslacu vam privatno te IP adrese. Nosila sam svoj PC i koristim uvek isti Rockstar, samo sam se povezivala na njihov internet.
Nadam se da ce ovaj appeal biti prihvacen i da cu dobiti unban , jer dosta vremena provodim u gradu.
Hvala.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,611
Odbijeno, mozete dobiti samo uz money wipe na novoj zalbi ako se slazete
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom