Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected

Marko Keksic

Player
Player
Joined
Aug 1, 2023
Messages
131
Informacije:

1. Vaše ime IRL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-8H
5. Vaš Discord: keksicc_
6. Vaše ingame ime: Marko Keksicc
7. Vaš ID: 42503


Dodatne informacije

1. Lider za..... FIB
2.
Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1.1 Lider FIB-a volio bih biti jer nikada nisam bio okrenut kriminalu i ne volim kriminal, stvoren sam da se borim protiv kriminala i mislim da sam dovoljno sposoban za to i da sam dovoljno odgovoran da mogu preuzet takvu ulogu na serveru s obzirom da sam na ovom projektu bio vec 2 puta vodio ulogu lidera:)

2.1.2 Kao lider zalagao bih se za postivanje, pravednost i ozbiljnost u organizaciji izmedju kolega,jer bez istih se ne moze odrzavati red ni u jednoj organizaciji tako i u FIB-u!

2.1.3 Kada bih ja bio lider ove organizacije, povecao bih razinu roleplaya,dakle samim time ce se birati ljudi koji su odgovorni za ovaj posao i ljudi koji mogu besprijekorno održati ulogu savrsenog roleplay igraca


3.
Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:
  • Stroga vrhovna komanda koja nece dopustati glupiranje bilo kojeg cina bio on hc ili ne
  • -Odlican odnos izmedju Lidera i drugih zaposlenih ne bitno koji ste cin,radit cemo odnos prijatelja a ne da se ja kao lider ističem od drugih,nego zelim da se osjecaju kao da im nisam nadredjeni..
  • -Aktivni treninzi zaposljenih u pucanju i postavljanju barikada.
  • -Svakodnevne vjezbe i treninzi za odrzavanje kondicije i zelje za rad.

4. Poboljsan RolePlay u FIB-u
  • - Bez toksicnosti i bez vrijedjanja drugih organizacija(ukoliko bude nesto od ovoga lice ce dobiti blacklistu i zabranu ulaska u bilo koju drzavnu organizaciju 30 dana)
  • - Sto manje pucanja i koriscenja oruzja gdje moze da se izbjegne koriscenje istog
  • -Svaki zaposleni koji se okolo bude hvalio kao FIB agent i zloupotrebljavao svoju poziciju biti ce sankcionisan te ce sankcije uslijediti na otkaz!

Kriterijumi za radni ugovor u FIB-u:

• Aktivnost(minimum 3h dnevno osim ako lice donosi odredjena iskustva koja ne donose ostali kandidati)
• Minimum 16 ooc godina
• Disciplina
• Postovanje
• Zelja za radom
• Kulturno ponasanje
• Dozvola za oruzje,vozacka dozvola, ,zdravstveno osiguranje(zdravstveno osiguranje zahtjevam jer ukoliko se neko od zaposlenih povrijedi da mu se moze odsteta novcano nadoknaditi(zbog roleplay-a)


Novo sto bismo dodali u FIB

• Ispitivanja ce se odraditi na bubici FIB-a ,zbog prevare i citanja pravila,lica ce imati zadatak da nesto crtaju dok im postavljamo pitanja..

• Mislim da su ispitivanja InGame losa stvar jer ima mnogo prevara gdje lica citaju pravila i poslije zbog ne poznavanja pravila naprave problem organizaciji

  • Svaki odjeljak činova imat će svoju posebnu uniformu po kojoj bismo se prepoznavali tko je koji čin.

  • Kolege po pravom RolePlay-u neće moći da znaju ko je ispod balaclave sve dok im kolega ne pruza legitimaciju i krenu zajedno u akciju ili patrolu

Obavezna zaduženja:
Svaki zaposleni u FIB će biti dužan dok je na dužnosti nositi balakavu tokom akcija, događaja kako lica ne bi mogla skužiti tko je ispod maske a i zbog sigurnosti zaposlenih…


4.Doprinos koji bi vi donijeli organizaciji.

1. Doveo bih veću razinu Roleplay-a
2. Naučio bih ljude kako treba da se radi
3. Svi ljudi bi za mene bili isti ne bi ih gledao na drugi način jer bi za mene svi bili isti bez obzira na čin
4. ozbiljnost i dogovor
5. Ništa ne bih uradio bez dogovora sa drugim zaposlenima
6.Ukoliko neko uradi nešto štetno po organizaciju bez obzira na čin sankcija će usljedeti na otkaz!

Rankovi:


1. Suspend
2.Agent on Hold
3.Agent in Training
4.New Agent
5.Field Agent
6.XY Agent
7.Special XY Agent
8.Senior Agent
9.Senior Special Agent
10.Narcotics Unit Agent
11.DEA Agent
12.Tactical Unit Agent
13.IAA Agent
14.MOSSAD Agent
15.UAT Agent
16.Air Support
17.Sniper Tactical Unit Agent
18.Sectret IAA Special
19.(A) Air Support Controller
———High Staff———
20. Supervisor
21. Commander
22. Coordinator
23. FIB Head of Training
24. Deputy Head of Department
———High Command———
25. Head of Department
26. 00 Agent
27. Chief of Staff
28. Assistant of Director
29. FIB Deputy Director
30. FIB Director
 
Top Bottom