Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Raymond Malchiny

Leader
Leader
Joined
Mar 15, 2023
Messages
652
Informacije

1. Vaše ime IR: Antonio
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosjek online po danu: 4h
5. Vaš Discord: kolozous
6. Vaše ingame ime: Raymond Malchiny
7. Vaš ID: 13134

Dodatne informacije

1. Lider za.... : Life Invader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):
  • Zeljan sam pruziti izvanredni mediski prenos gradjanima, te mobilizirati vozila za reportazu sa terena.
  • Cilj mi je stvoriti ne ustrasivi tim koji bi pomerao granice zurnalizama pritom pazeci na pravila servera, uvodjenjem aktivnih ekipa koje prikupljaju informacije za vesti tokom dana, nagradnih igra i ostalo. Pritom bi obezbedio potrebnu obuku clanova za ovakav poduhvat.
  • Smatram da sam dovoljno zrela i odrastla osoba za voditi ovakvu organizaciju.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:
  • Uvodjenjem terenskih ekipa pokusacu da ubrizgam vise volje za Roleplay kod clanova LI, pritom pruzati im sansu da razviju svoju ulogu reportera/novinara i usavrse svoje vestine.
  • Reorganizacija ove organizacije je od vitalne znacajnosti, strukturiranje rankova i napojnica u skladu sa mogucnosti pojedinih uposlenika bi ih potiklo da aktivni rad te stim bi cesce ulazili u roleplay situacije.
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
345

Čestitamo, pozvani ste na interview za LifeInvader
koji će se dešavati 17/04/2024 (sreda) u 19:00.
Budite u čekaonici GrandRP Discord 5 minuta pre početka.

Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.

Sretno i više sreće sledeći put ostalima.


 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
345
Novi termin intervjua je 21.04. u 19 časova , budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom