Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
43053
Players nickname
Domo Bulbasaur
Suspect ID
50507
Date of violation
Apr 2, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=wPeKgd0xtFg

Domo Bulbasaur

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
189
ja ti rekao pa daj pov gdje sam ti dopustio da uzmes, ne bitno je sto je prije 20 dana rekao mi je Denza krađa važi ne bitno kada je bila a ti mali nemoj da kenjas da sam ti ja rekao da si uzmes da bas bi ti ja rekao da uzmes miniciju iz kamacha i ostalih vozila nemoj da lažeš
kao drugo ti po pravilu nisi imao pristup kamachu kao 3 rank samo 8 su imale a to sto si se nakon komponenata se zaletio i uzeo sve zivo iz kamacha logovi ne lazu :)
 
Last edited:

Goce_Makedonac

Player
Player
Joined
Mar 5, 2024
Messages
76
To je bilo ima 20 dana + toga on mi je rako da uzmem, a sada kada smo se posvadjali oko neke gluposti hoce da dobijem ban
sta lazes, sve si uzeo iz kamacha za sebe posle komponente bez pitanja toest to ti je krađa
 

Domo Bulbasaur

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
189
sta lazes, sve si uzeo iz kamacha za sebe posle komponente bez pitanja toest to ti je krađa
djabe mu lagat administraciju kao sto sam rekao 3 nisu imale po pravilu pristup samo 8 rank a to sto je kamacho bio na 3 to je bilo zbog komponenti i nakon komponenti sam ga zaboravio vratiti na 8 rank
 

Roksa

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
15
Sta me onda sada kacis kad smo se posvadjali sta me nisi kacia ranije. Rec cu ti ja oces da dobijem ban mogo si me ranije kacit
 

Domo Bulbasaur

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
189
Sta me onda sada kacis kad smo se posvadjali sta me nisi kacia ranije. Rec cu ti ja oces da dobijem ban mogo si me ranije kacit
neki imaju zivot izvan igrice znas a druga stvar prijatelju vidis da ti Vetko lijepo kaze sta lazes sve ce to Administracija rijesit djabe ti lagati na forumu
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 50507 dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.22
Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom