Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Air Leizy

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
48
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5-7h
5. Vaš Discord: airje
6. Vaše ingame ime: Air Leizy
7. Vaš ID: 37238
1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Prvi razlog mi je jer do sada nikada nisam bio Lider neke organizacije, a znam da bi se vrlo dobro snašao zbog dosadašnjeg isksutva u državnim organizacijama, znam dosta sa ljudima, bio sam u svakoj državnoj organizaciji minimalno HC čak i zamenik lidera, baš zbog takvih stvari sam svestan da Lider bilo koje drzavne organizacije nije nikako mala stvar jer tu ima dosta faktora koje lično ti moraš da isopštuješ a onda isto to moraš da se potrudiš da i članovi tvoje organizacije isto ispoštuju. Igram pa ne možda toliko dugo ali aktivno uz minimalne prestanke i dosta vremena sam proveo u državnim organizacijama, bio sam par puta u Crime ali nije to baš toliko za mene pa sam odlučio da većinu svog vrmena provedem u State.

Drugi razlog mi je kao što sam naveo gore, apsolutno znam sa ljudima i znam da bi svoju organizaciju doveo stvarno na jedan drugi nivo, maksimalno bi se potrudio da izbacim svaki vid toksičnosti, nezadovoljstva, neozbiljnosti, čak isto toliko bih se potrudio da svakom mom članu u organizaciji bude maksimlano komforno u smislu da ne bi dopuštao nikakav vid podtcenivanja, omolovažavanje radnika koji god čin bili, jer kao što sam naveo dosta ljudi stvarno ne voli kada se neko bahati, da kažemo teroriše ti moraš ovo, ono a on prvi ne ispunjava osnovne uslove, jer bi ja već sa spremnnom i složenom strukturom ljudi HC/HS ušao u organizaciju, za koje ja lično smatram i znam da su kompententni za pomaganje u vodstvu organizacije.

Kao treći razlog maksimlano bih otvorio da kažemo tu razinu roleplay-a, maksimlano bih otvorio što više mogućnosti da bude što boljeg RP-a, isto tako bih se potrudio da maksimalno smanjim/uklonim bilo kakav vid kršenja kako pravila tako i ubijanje RP-a.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Što se tiče poboljšanja RP-a u samoj organizaciji jeste već formirana HC/HS koji bih bili spremni na ozbiljan rad prvog dana mandata, smanjivanje svaki vid troll, toksičnosti, neozbiljnosti, nekolegijalnosti, nerada, kršenja OOC pravila, zakonika.

Davanje svakom članu da se pokaže, neovisno o tome koji je rank. Svakodnevnim treninzima u barakama sa NG-em.

Surađivanjem sa drugim organizacijama i pravljenjem zajedničkih treninga, event-ova koji bi bili na osnovu da građanima pokažemo kako PD, SAHP, FIB, NG, GOV funkcioniše, npr napravimo vežbe, parade gde bih sve organizacije zajedno pravile akcije o suzbijanju kriminala, hapšenja, zaplene kanabisa. Napravio bih sa Lifeinvader-om određeni blog koji bi se zvao, "na licu mesta sa PD-em" te bih isto to predložio i drugim organizacijama da ljudi koji nisu nikada imali kontakt sa državnim organizacijama imaju zelju da udju i da se oprobaju. U toku trajanja 2 mandata bih uradio makar prava punkta sa ostalim organizacijama koje bih jako dobro osmislio i znam da se ne bih napravila ni jedna greška, jer sa dosadašnjim iskustvom punktova znam gde su i koje su najveće greške koje se dogode.

Čak i jedan od sporednih faktora koje bih smanjio na minimalno jeste da u organizaciju mogu da uđu samo oni koji po OOC imaju minimalno 15 godina, jer znam kako je raditi sa osobama koje imaju manje od 15 godina, naravno ne mislim da su osobe sa manje od 15 godina manje vrednije od osoba sa 15 godina, ali prosto bih to bio neki moj minimum koji bih uveo. Shvatam da razlika samo u jednoj godini mnogo znači.

Krenuo bih od nekih osnovnih stvari, kao što su poštovanje uniformi, višeg čina, kolegijalnost jer takve stavke se jako malo poštuju a smatram da su jako bitne zbog same discipline koje ljudi ne shvataju i odredjeni nemaju. Svako bi imao određeni deo posla koji bi morao da ispoštuje na dnevnom nivo-u, popunjavanje patrol-log zbog pregleda aktvinost i samim time znali da li taj član ima uopšte volju i minimum koji tražimo kako bi on radio u organizaciji.

Napravio bih što više jedinica zbog povećanja RP-a kao što su, Anti Teroristička jedinica, inspektori, SWAT, Air Support, saobraćajna policija koje bih predvodili Direktor policije-Zamenik direktora, da bih maksimalno udovoljio članovima organizacije da uvek ima nešto da se radi, da ne budu samo patrole, stajanje na šalteru itd...

Činovi:
-----High Command----
30. Načelnik

29. Zamenik načelnika

28. Direktor

27. Zamenik direktora

26. Pukovnik

25. Major

-----High Staff----

24. Kapetan

23. Poručnik

22. Supervizor

21. Komandir stanice
------------------------------------
20. Instruktor obuke

19. Glavni Inspektor

18. Glavni Air Support

17. Viši inspektor

16. LSSF

15. Air support

14. S.W.A.T

13. Niži inspektor

12. ATJ

11. Saobračajni policajac III

10. Saobračajni policajac II

9. Saobračajni I

8. Policajac III

7. Policajac II

6. Policajac I

5. Komunalni policajac

4. Policajac na obuci

3.Vučna služba


2. Suspend 12h

1. Suspend 24h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom