Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
55723
Players nickname
Walter_White
Suspect ID
599
Date of violation
Mar 16, 2024
Time of violation
15:50
Proofs
https://www.youtube.com/

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
287
Dakle sa Jackom sam se dogovorio da mu prodam tezgu 4. na pijaci za 250k, dogovorili smo se pola pre pola nakon sto preuzme tezgu.
Jack mi daje 125k nakon sto ja njemu prepustam tezgu, medjutim njegov ortak sa bubice Saki Ilkic preuzima tezgu umesto njega, i ovaj mi trazi novac nazad.
Ja vracam novac Jacku 125k koje mi je dao, i nikom nista. Ne budem lenj, presvucem se se i vratim se, kad ono gle cuda, ovaj vec preuzeo tezgu od Sakija i uveliko puni tezgu. Onda kad sam mu rekao da ide na gradski uplatio mi je 250k istog momenta, medjutim ova prijava za sve one koje je prevario a koji nisu imali dokaze.
Pritom prica da ne moze da veruje kakvih ljudi ima, a on je taj lik. Kapiram da nisam ni prvi ni poslednji na kome je pokusao da zaradi.
neko pametan da reporta takve
 

Walter_White

Player
Player
Joined
Feb 4, 2024
Messages
7
Pare sam dobio tako sto sam se prerusio, dosao i video sta radis, da se nisam vratio i provalio sta radite ne bi dobio pare u zivotu, a pare si mi dao iz straha jer znas sta si uradio, misleci da sam nov i da mozes da me vozis.
 

Bogdan Kaizen

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
37
Ja mislim da ne moze da se smatra kao skem sa obzirom da je igrac na kraju dobio svoje pare. Ali to je odluka za administraciju ne za mene.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom