Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
35530
Players nickname
Dobrasin palcic
Suspect ID
51499
Date of violation
Feb 19, 2024
Time of violation
02;23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=PTW-nUKvrGw

SrdjanMilke

Player
Player
Joined
Dec 6, 2022
Messages
45
Na povu se vidi gde sam parkirao i cekao prijatelja.
Seo sam dok on ne kupi svoj automobil, u tom trenutku u nekom momentu su izgurali auto iz zone i ukrali.
Pocetak pova se vidi de je parkiran i kraj kako je iza zgrade obijan gde su nakon toga poceli da beze..
Molim naj strozije kazne za ovakva desavanja gde izguraju i kradu vozila.. Hvala lepo
 

Tony Luxury

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 3, 2023
Messages
119
Kakve gluposti, pa di ti je dokaz ko ti je izgurao auto? Ja sam bio osobno u toj situaciji i auto je pronaden jedno 100m od te pozicije di si ti auto parkira na POV-u, vjerojatno je doslo do nekog sudara izmedu drugih auta tako da ovo nema veze s vezom s cim ti optuzujes nekog !!!
 

SrdjanMilke

Player
Player
Joined
Dec 6, 2022
Messages
45
Kakve gluposti, pa di ti je dokaz ko ti je izgurao auto? Ja sam bio osobno u toj situaciji i auto je pronaden jedno 100m od te pozicije di si ti auto parkira na POV-u, vjerojatno je doslo do nekog sudara izmedu drugih auta tako da ovo nema veze s vezom s cim ti optuzujes nekog !!!
ne bih komentarisao, valjda znate sta znaci sudar i da automobil odleti u RL 100m ... nerealno usput drugi auto je uredno tu stao da je po rl sudar bila bi i policija i nzm sta sve okolo tog mesta tako da....neka samo odministracija odluci kao sto se vidi de je parkiran i primeti da je odguran da bi bio ukraden..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom